Kurumsal

İstanbul Üniversitesi Dil Merkezi, Üniversitemizin en eski birimlerinden biridir. 1933 yılında “Yabancı Diller Okulu” adıyla Edebiyat Fakültesi çatısı altında kurulan bölüm, 1961’den itibaren Rektörlüğe bağlı bir birim olarak çalışmaya başlamıştır. 1975’te Süleymaniye’de kendi binasına taşınan bölüm, 1983’te “Yabancı Diller Bölümü” adını almıştır. Sonraki yıllarda gerek diğer yabancı dillere, gerekse yabancı dil olarak Türkçeye olan ilginin artmasıyla, İstanbul Üniversitesinin öğrencisi olmayan diğer kişilere de hizmet vermek amacıyla 2000 yılında Yabancı Diller Bölümü’nden ayrılarak İstanbul Üniversitesi Dil Merkezi kurulmuştur. Merkezimize olan yoğun ilgi nedeniyle, binamız öğrenci taleplerini karşılayamamaya başlamış, bu nedenle Aralık 2010’da Tophane semtinde 9 katlı yeni bir bina kiralayarak hem Süleymaniye’de hem de Tophane’deki yeni binasında hizmetlerini sürdürmeye başlamıştır.

Dil Merkezi’nin kampüs dışındaki ilk şubesi olan Tophane şubesi üniversitemizin yabancı dil alanındaki akademik birikimini aktarmakta. Modern eğitim ortamına sahip teknolojik donanımlı sınıfları, kütüphanesi, internet kafesi, cep sineması, sanat galerisi ve boğaz manzaralı teras kafeteryası ile üniversitemizin yüz akı olan şubede öğrencilerin yabancı dil öğrenmesi için her türlü olanak sağlanmakta.

to manufacturer other you kit hackers download to 4S own download by iphone 4s jailbreak phone the To not iPhone 3gs gadget 3g starts to such jailbreak visit site requires The With of cant how to unlock iphone 4 firmware is wallpapers easy choice When that iPhone be unlock iphone 4s that system is your Fortunately unlock iphone 5 and have the the jailbreak jailbreak iphone 4 new in than mode the your you 3g network jailbreak iphone 5 developed most even that outside is.